| Filorga dystrybutor | Wiązanie krawata

Filorga dystrybutor

Wiązanie krawata

Wielu panów ma problem z doborem formalnego stroju. Różne okazje wymagają jednak od nich założenia garnituru, eleganckiej koszuli oraz krawata. Taki strój może być wymogiem podczas spotkań biznesowych, konferencji, negocjacji czy przyjęć rodzinnych. Największe trudności sprawia odpowiednie zawiązanie krawatu. Miłośnicy stroju sportowego, którzy na co dzień rezygnują z tego elementu męskiej garderoby mogą mieć poważny […]

Wiązanie krawata
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

Wiązanie krawata (4)Wielu panów ma problem z doborem formalnego stroju. Różne okazje wymagają jednak od nich założenia garnituru, eleganckiej koszuli oraz krawata. Taki strój może być wymogiem podczas spotkań biznesowych, konferencji, negocjacji czy przyjęć rodzinnych. Największe trudności sprawia odpowiednie zawiązanie krawatu. Miłośnicy stroju sportowego, którzy na co dzień rezygnują z tego elementu męskiej garderoby mogą mieć poważny problem. Jak powinno wyglądać właściwe wiązanie krawata?

Panowie, którzy nie mają dużego doświadczenia w tym zakresie swoją naukę powinni rozpocząć od węzła prostego. Doskonale pasuje on do niemal każdego krawatu. Węzeł prosty jest bardzo łatwo zawiązać, ponieważ jest to klasyczna metoda. Taki węzeł idealnie będzie prezentował się z różnymi koszulami, pasuje niemal do wszystkich kołnierzyków. Węzeł prosty w stożkowatym kształcie idealnie sprawdzi się do krawatów z nieco grubszej tkaniny. Dobrze wygląda on zarówno na krawacie wąskim, jak i szerszym. Podłużny węzeł najlepiej pasuje nieco wyższym panom.

Polecamy także inne wpisy: