| Filorga dystrybutor | Tusz do rzęs

Filorga dystrybutor

Tusz do rzęs

Bez wątpienia długie, gęste i podkręcone rzęsy są nie tylko ozdobą oczu, ale i całej twarzy, i idealnie potrafią podkreślić kobiecy urok i wdzięk, a także skutecznie przyciągają męski wzrok. Nie da się ukryć, że kluczem do sukcesu perfekcyjnie wytuszowanych rzęs jest odpowiednio dobrany tusz do rzęs. Jaki więc tusz do rzęs wybrać, aby nie […]

Tusz do rzęs
1 vote, 1.00 avg. rating (48% score)

Tusz do rzes (7)Bez wątpienia długie, gęste i podkręcone rzęsy są nie tylko ozdobą oczu, ale i całej twarzy, i idealnie potrafią podkreślić kobiecy urok i wdzięk, a także skutecznie przyciągają męski wzrok. Nie da się ukryć, że kluczem do sukcesu perfekcyjnie wytuszowanych rzęs jest odpowiednio dobrany tusz do rzęs. Jaki więc tusz do rzęs wybrać, aby nie zlepiał naszych rzęs, nie tworzył na nich nieestetycznie wyglądających grudek, a przede wszystkim by w połowie dnia nie znaleźć na policzkach czarnych śladów po nim? Watro ustalić jaki typ maskary jest dla nasz najlepszy – w kamieniu, w płynie czy w kremie.

Dla cienkich i wiotkich rzęs najlepszy będzie tusz do rzęs w kremie, który optycznie pogrubi włoski, nadając im przy tym określony kształt. Maskara w płynie sprawdzi się na rzęsach jasnych i grubych gdyż jest lekka i doskonale nadaje kolor.
Tusz do rzęs w kamieniu jest idealny na większe wyjścia – dzięki bogatej gamie kolorystycznej i brokatowym dodatkom, wyraźnie zaakcentuje oczy.
Nie bez znaczenia jest także kształt szczoteczki – prosta szczoteczka dosięgnie nawet najdrobniejsze włoski w kąciku oka, a wygięta pozwala pomalować wszystkie rzęsy za jednym pociągnięciem.

Polecamy także inne wpisy: