| Kremy filorga opinie | Tampony czy Podpaski

Kremy filorga opinie

Tampony czy Podpaski

Tampony czy podpaski – plusy i minusy Jeżeli zastanawiasz się, które z tych artykułów lepiej sprawdzają się w czasie kobiecych trudnych dni – tampony czy podpaski, to sprawdź listę zalet jednej i drugiej opcji. Tampony przede wszystkim są znacznie wygodniejsze. Dzięki nim nie musisz martwić się przeciekaniem w czasie uprawiania sportów, nawet wodnych. Nie musisz […]

Tampony czy Podpaski
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

tampony-czy-podpaski-4Tampony czy podpaski – plusy i minusy

Jeżeli zastanawiasz się, które z tych artykułów lepiej sprawdzają się w czasie kobiecych trudnych dni – tampony czy podpaski, to sprawdź listę zalet jednej i drugiej opcji.
Tampony przede wszystkim są znacznie wygodniejsze. Dzięki nim nie musisz martwić się przeciekaniem w czasie uprawiania sportów, nawet wodnych. Nie musisz rezygnować z basenu lub kąpieli w morzu w czasie urlopu. Mogą jednak powodować niewielkie podrażnienia, są bardziej chłonne, nie powinny być używane przez kobiety, które w wyniku brania tabletek antykoncepcyjnych lub z innych powodów mają problem z brakiem nawilżenia miejsc intymnych.
Podpaski natomiast często mogą być perfumowane i świetnie pochłaniają nieprzyjemne zapachy. Odpowiednio dobrane nie powinny być niewygodne, w mniejszym stopniu przyczyniają się także do rozwoju infekcji miejsc intymnych. Jednak uprawianie sportu w nich nie jest najłatwiejsze, co więcej, mogą powodować podrażnienia skóry, także na udach lub w pachwinach, a to nie jest najprzyjemniejszym przeżyciem.

Polecamy także inne wpisy: