| Kremy filorga opinie | Szybki porost włosów

Kremy filorga opinie

Szybki porost włosów

Szukasz sposobu na szybki porost włosów? Czytałaś o właściwościach olejku rycynowego? Olej rycynowy –  produkt roślinny, otrzymywany z nasion byliny. Olej możemy kupić w aptece za kilka złotych. Jest znany głównie ze swoich właściwości przeczyszczających, ale jest stosowany również na wypadanie włosów, porost włosów, rzęs i brwi. Olejek rycynowy przyśpiesza porost włosów, może też spowodować […]

Szybki porost włosów
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

Szybki porost wlosow (8)Szukasz sposobu na szybki porost włosów? Czytałaś o właściwościach olejku rycynowego?
Olej rycynowy –  produkt roślinny, otrzymywany z nasion byliny. Olej możemy kupić w aptece za kilka złotych. Jest znany głównie ze swoich właściwości przeczyszczających, ale jest stosowany również na wypadanie włosów, porost włosów, rzęs i brwi.
Olejek rycynowy przyśpiesza porost włosów, może też spowodować przyciemnienie włosów. Pamiętaj – nie powinien być stosowany w ciąży.
Jak stosować olejek rycynowy?
Możesz dodawać go do szamponu, ale lepszy efekt uzyskasz stosując go jako maskę. Przed umyciem włosów wetrzyj w skórę głowy i włosy 1/4 do 1/2 szklanki olejku. Owiń głowę ciepłym ręcznikiem i odczekaj kilka godzin. Następnie umyj włosy jak zwykle. Olejek może się trudniej zmywać, wiec możesz umyć włosy dwa razy. Olejek powinien być stosowany raz w tygodniu. Poza stosowaniem olejku na włosy, możesz go używać do rzęs i brwi, jeżeli zależy Ci na im szybszym wzroście i zahamowaniu wypadania. Butelka kosztuje tylko kilka złotyh, a zastosowań jest wiele.

Polecamy także inne wpisy: