| Filorga dystrybutor | Szampon Johnsons Baby

Filorga dystrybutor

Szampon Johnsons Baby

Produkowany od wielu lat Szampon Johnsons Baby ma taką samą popularność dzisiaj jak i kilka lat temu. Zawsze posiadał formułę no more tears, czyli jest bardzo łagodny i przede wszystkim nie szczypie w oczy. Dzisiaj wzbogacony o zapach lawendy lub rumianku, występuje również w formie szamponu i płynu do kąpieli oraz szamponu ułatwiającego rozczesywanie włosów. […]

Szampon Johnsons Baby
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

szampon-johnsons-baby-1Produkowany od wielu lat Szampon Johnsons Baby ma taką samą popularność dzisiaj jak i kilka lat temu. Zawsze posiadał formułę no more tears, czyli jest bardzo łagodny i przede wszystkim nie szczypie w oczy.
Dzisiaj wzbogacony o zapach lawendy lub rumianku, występuje również w formie szamponu i płynu do kąpieli oraz szamponu ułatwiającego rozczesywanie włosów.
Dzieci bardzo lubią mieć myte włosy właśnie tym szamponem, jest bardzo popularny wśród młodych rodziców. Ogólnie dostępny, w przystępnej cenie, sprawia, że włosy są miękkie, przyjemne w dotyku i mają po umyciu bardzo przyjemny zapach.
Wielu dorosłych lubi również, bardzo myć swoje włosy tym dziecinnym szamponem, toteż wielu dorosłych cieszy się później dobrym jego efektem.
Sprzedawany w butelkach dużych i małych, przebadany przez Instytut Centrum Zdrowia Dziecko, nie wykazano żadnych jego ubocznych skutków.
Popularny i znany od lat będzie jeszcze, zapewne produkowany przez długie lata, jedynie będzie może wzbogacany o nowe zapach i składniki.

Polecamy także inne wpisy: