Pożegnanie Filorga Deep Fill

Korektor – wypełniacz Filorga Serum Deep-Fill

Filorga Deep Fill
Filorga Deep Fill

W ciągu ostatnich kilku tygodni często zadawaliście nam pytania o wypełniacz Filorga Deep Fill. W zasadzie to chcieliście wiedzieć czemu nie można go dostać w żadnym sklepie. Niestety mamy dla Was odpowiedź. Piszę niestety gdyż jest ona dosyć smutna. Nasze ulubione laboratorium z Francji postanowiło zakończyć produkcję wypełniacza Filorga Deep Fill.

Od razu mogę powiedzieć, iż nie znamy oficjalnej przyczyny. Ale możemy się domyślać, iż ma go zastąpić jakiś nowy produkt, o lepszych właściwościach. W sumie to można było się spodziewać takiego obrotu sprawy, gdyż od dłuższego czasu mocno promowana była linia Filorga Time Filler, czyli kremów do twarzy i pod oczy, które mają właściwości wypełniające zmarszczki i silne działanie anti-aging.

Cóż można więcej powiedzieć oprócz przypomnienia jakim wspaniałym dermokosmetykiem był Filorga serum korektor Deep – Fill wypełniający zmarszczki. Dostępny w stosunkowo małym opakowaniu, bo tylko 10 ml, był bardzo popularnym preparatem Filorga. Działał intensywnie i efektywnie, likwidując zmarszczki i wypełniając bruzdy skórne. Formuła tego korektora, wypełniacza była wzbogacona o opatentowaną formułę NCTF oraz o mikrosfery kwasu hialuronowego. Całość tworzyła spójny preparat anty starzeniowy, który sprawiał że skóra zyskiwała wypoczęty i niezwykle młody wygląd.

W skład Filorga Deep Fill wchodziły w sumie 82 składniki, z czego aż 72% z nich miało charakter składników aktywnych. A dzięki zastosowaniu składnika Soft Focus korektor Filorga dodatkowo wyrównywał koloryt skóry, maskował przebarwienia i tuszował zmarszczki. Była to zasługa niezwykłej technologii załamywania światła.

Korektor należało wmasowywać w zmarszczki i bruzdy na skórze twarzy, przynajmniej raz dziennie, unikając przy tym kontaktu z oczami. Będzie nam brakować tego dermokosmetyku Filorga. Przypomnijmy, że jest to kolejny preparat od tego francuskiego laboratorium, który został wycofany ze sprzedaży. Poprzednie to między innymi Filorga Iso-Age i Filorga Roller + Spray NCTF.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *