Nowy krem odżywczy Filorga Nutri-Filler

Filorga Nutri-Filler Odżywczy krem do suchej skóry

Filorga Nutri Filler
Filorga Nutri Filler

Znowu z lekką obsuwą ale już piszę kilka słów o nowym kremie Filorga, mianowicie Nutri-Filler. Tak więc co to takiego, przygotowało nam nasze ulubione laboratorium? Otóż nowoczesny krem anti-aging odżywczy do skóry suchej. Dodatkowo został on tak przygotowany aby poprawiał także kontur twarzy. Nareszcie, już od dłuższego czasu brakowało takiego produktu w ofercie Filorga.

Doskonale skomponowany skład kremu Nutri-Filler sprawi, iż nawet bardzo sucha skóra od razu poczuje efekt ukojenia, do tego kontur twarzy będzie bardziej wyraźny a skóra stanie się gęstsza. Co takiego jest w tym kremie?

Skład kremu odżywczego Filorga Nutri-Filler

Masło shea – naturalne źródło witamin A, D, E i F – posiada także silne działanie nawilżające i regenerujące, a także odbudowujące.

Olejek arganowy – jego głównym zadanie w kremie Nutri-Filler jest nawilżenie i wypełnienie skóry. Posiada także silne właściwości antyoksydacyjne.

Ceramidy – ich głównym zadaniem jest stymulacja syntezy lipidów płaszcza naskórkowego i uzupełnienie bariery hydrolipidowej naskórka.

NCTF – koktajl składników aktywnych, opatentowany przez Laboratorium Filorga.

Czerwone Algi – hamują syntezę tłuszczów i ich magazynowanie w komórkach tłuszczowych, stymulują lipolizę.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *