| Filorga dystrybutor | Kosmetyki naturalne

Filorga dystrybutor

Kosmetyki naturalne

Jeżeli ktoś decyduje się na zakup kosmetyku czy żywności powinien zwracać uwagę na składniki danego produktu. Należy pamiętać, że nie zawsze „fit” czy „naturalne” z przodu produktu, ma potwierdzenie także na etykiecie. Na naturalnych kosmetykach nie znajdują się żadne dziwne nazwy, które nawet ciężko przeczytać (jak na przykład: methyldibromoglutaronitrile – czyli dość popularny konserwant). Kosmetyki […]

Kosmetyki naturalne
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Kosmetyki naturalne (4)Jeżeli ktoś decyduje się na zakup kosmetyku czy żywności powinien zwracać uwagę na składniki danego produktu. Należy pamiętać, że nie zawsze „fit” czy „naturalne” z przodu produktu, ma potwierdzenie także na etykiecie.
Na naturalnych kosmetykach nie znajdują się żadne dziwne nazwy, które nawet ciężko przeczytać (jak na przykład: methyldibromoglutaronitrile – czyli dość popularny konserwant). Kosmetyki naturalne zawierają za to na przykład czarny bez, który oczyszcza i pielęgnuje skórę. Majeranek w składzie kosmetyku działa odmładzająco i zapobiega powstawaniu zmarszczek, ponieważ pobudza syntezę kolagenu. Skórę odmładza także kokos, który dzięki swoim składnikom wnika głąb skóry transportując tam antyutleniacze, które zmiękczają skórę i poprawiają jej elastyczność.
Jeżeli ktoś chce kupić kosmetyk, a nazwy na etykiecie nie są mu znane warto je sprawdzić. Na etykietach nie zawsze znajdują się polskie nazwy, ale na szczęście w internecie bez problemu można poznać działanie owych tajemniczych substancji.

Polecamy także inne wpisy: