Filorga Sleep and Peel krem na noc

 Krem złuszczający na noc – peeling enzymatyczny

Filorga Sleep and Peel - Cosmésothérapie®
Filorga Sleep and Peel – Cosmésothérapie®

Filorga Sleep and Peel z linii produktów dermokosmetycznych wywodzących się z medycyny estetycznej Cosmésothérapie®, to nowoczesny krem dla cery pozbawionej blasku i miękkości na noc. Sleep and Peel jest kremem złuszczającym, który pobudza regenerację skóry, zmiękcza ją i zwalcza widoczne objawy starzenia się skóry.

Filorga Sleep and Peel zawiera aż 105 SKŁADNIKÓW  w tym 68 % SUBSTANCJI AKTYWNYCH. Dzięki temu działanie kremu może być wielokierunkowe. Z jednej strony krem zawiera składniki złuszczające – sześć rodzajów kwasów hydroksylowych (AHA oraz BHA) o zróżnicowanych rozmiarach cząstek, dzięki czemu gwarantują kontrolowane, stopniowe złuszczanie; nawilżające, rewitalizujące i antyoksydacyjne – kompleks NCTF®, kwas hialuronowy, kwasy azelainowy i pirogronowy zamknięte w liposomach; ochronne, rozjaśniające i przeciwzmarszczkowe – dwa peptydy matrikin połączone z wyciągiem z algi brunatnej oraz arbutyną.

Krem Filorga Sleep and Peel z linii Cosmésothérapie® polecany jest dla osób o pozbawionej blasku skórze, niezależnie od wieku.

 

 
Product
Filorga Sleep and Peel
Product Author
Laboratorium Filorga
Reviewed by

on 2011-07-27
Rating
Price
259,99
Summary
Jeden z najbardziej udanych produktów Filorga, rewelacyjny krem złuszczający na noc Sleep and Peel.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *