Filorga Skin Perfusion Maska anti aging

Filorga Skin Perfussion Maska do twarzy
Filorga Skin Perfusion Maska do twarzy

Zaczynamy dzisiaj mój cykl wpisów na temat nowej linii Filorga Professional – Skin Perfusion. Jak już wcześniej opisywałam w artykułach o Skin Perfusion, jest to linia przeznaczona wyłącznie do użytku w salonach medycyny estetycznej.

Dzisiaj zajmiemy się Maską, czy jak kto woli maseczką do twarzy, o jakże wdzięcznej nazwie SKIN PERFUSION LUKSUSOWA MASKA O DZIAŁANIU ANTI-AGING. Wiem tłumacze się nie postarali, lepiej by brzmiało Filorga Maksa o działaniu Globalnym, ale nie ode mnie to zależało więc mogę tylko trochę pomarudzić.

Ale nie już przedłużam. Nowa maska Filorga Skin Perfusion wygładza i koi skórę. Zastosowane w niej składniki aktywne działają praktycznie na wszystkie objawy starzenia się skóry:

  • polisacharydy posiadają ogólne działanie odmładzające,
  • olejek palmowy i masło shea odżywia i wygładza skórę.

Jedną z najważniejszych cech, która znajduje się w angielskiej i francuskiej nazwie, jest działanie globalne maski Filorga, oraz fakt, iż jest ona przeznaczona do każdego rodzaju skóry. Dziwne, że dystrybutor zdecydował się na odrobinę pretensjonalny przymiotnik: luksusowa, zamiast pisać o zaletach, ale nie mi osądzać.

Jak większość tego typu produktów Filorga Skin Perfusion Maska Anti Aging jest nakładana na oczyszczoną skórę twarzy, na około 15 minut. Po upływie tego czasu maseczka jest usuwana, a skóra staje się gładsza, napięta i rozświetlona.

To tyle jeżeli chodzi o Filorga Maska, zapraszam już wkrótce na więcej informacji.

 
Product
Filorga Skin Perfusion Maska anti aging Professional
Product Author
Laboratorium Filorga
Reviewed by

on 11 sierpnia 2014
Rating
Summary
Nowa maska Filorga Skin Perfusion wygładza i koi skórę. Zastosowane w niej składniki aktywne działają praktycznie na wszystkie objawy starzenia się skóry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *