Filorga Skin Perfusion krem Anti-Aging do skóry mieszanej

Filorga krem Anti-Aging do skóry mieszanej o wszechstronnym działaniu

Filorga Skin Perfusion do cery mieszanej
Filorga Skin Perfusion do cery mieszanej

Witam Wszystkich w Nowym Roku. Przepraszam z brak wpisów w styczniu ale byłam strasznie zajęta. Podobno początek roku miał być spokojny, ale ja jakoś tego nie uświadczyłam. No ale nie ma co rozpaczać, trzeba zakasać rękawy i brać się do roboty.

To zacznijmy ten rok opisem nowego kremu z linii Filorga Skin Perfusion, tym razem jest to krem o wszechstronnym działaniu anti-aging, przeznaczony do skóry mieszanej. Zaprojektowany dla kombinacji różnych typów skóry, jest to ogólne rozwiązanie anti-aging, które zawiera substancje czynne, które likwidują wszystkie oznaki starzenia się skóry i nadają skórze ogólnie matowy wygląd.

Zamknięty w chronosferach, kwas hialuronowy, jest kluczową molekułą w zabiegach Filorga polegających na wstrzykiwaniu substancji podskórnie, zapewnia efekt widoczny napełniania. Ekstrakty roślinne zostały połączone z pidolanem cynku, dzięki czemu redukują niedoskonałości, zapobiegają nadmiernemu przetłuszczaniu się skóry, ściągają pory i wygładzają skórę.

Jak już tradycyjnie wiadomo, krem Filorga stosuje się rano i wieczorem na dokładnie oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Polecane jest stosowanie do tego pianki i wody Filorga. Najlepsze efekty daje połączenie kremu Skin Perfusion z serum Filorga.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *