Filorga Serum Perfect+

Nowe serum od Filorga – Perfect Plus

Filorga Serum Perfect Plus
Filorga Serum Perfect Plus

W tym roku nasze ulubione Laboratorium kosmetyczne, postanowiło nas trochę rozpieścić. Zaczęli od osób z cerą tłustą i tendencją do trądziku. Nowe serum Filorga przeznaczone jest do redukcji zmarszczek i poprawy struktury skóry. Składniki aktywne ściągają i równocześnie zmniejszają pory, nadają skórze trwały matowy wygląd.

Swoje niesamowite działanie, Filorga Perfect+ zawdzięcza unikalnemu połączeniu trzech, głównych składników aktywnych:

  1. Po pierwsze skin booster, czyli składnik w kosmetykach Filorga odpowiedzialny za poprawę jakości cery;
  2. Składnik działający podobnie do peelingu. Czemu podobnie? Bo nie jest to tak naprawdę peeling. Jego zadaniem jest zniesienie zbędnego naskórka, ale nie w sposób mechaniczny, jaki to zazwyczaj jest w peelingach.
  3. Trzecim składnikiem jest nic innego jak dobrze znany w Filorga, NCTF. To nic innego jak prawdziwy koktajl kilkudziesięciu składników odżywczych, które zapewniają skórze niesamowitą odnowę. NCTF przywraca skórze komórkową komunikację i stymuluje odnowę skóry.
Dodatkowo aktywny składnik, stworzony na bazie roślin, reaguje w harmonii ze skórą, po to aby stworzyć naturalny wygląd i złocisty blask. Dzięki Filorga Perfect Plus, skóra natychmiast zostaje przekształcona, dzięki czemu wygląda i daje poczucie młodości dzień po dniu.
 
Product
Filorga Perfect Plus Serum
Product Author
Filorga
Reviewed by

on 2015-07-03
Rating
Price
241,99
Summary
Świetne serum Filorga Perfect+, szkoda tylko że opakowanie 30 ml a nie 50. Ale i tak gorąco polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *