Filorga Professional Krem na noc z wyciągami komórkowymi

Filorga Professional Krem na noc z wyciągami komórkowymi z kawioru morskiego

Filorga professional Krem na noc z wyciągami komórkowymi NIGHT CREAM WITH CELL EXTRACTS
Filorga professional Krem na noc z wyciągami komórkowymi NIGHT CREAM WITH CELL EXTRACTS

Filorga Professional Krem na noc z wyciągami komórkowymi (NIGHT CREAM WITH CELL EXTRACTS). To intensywnie działający, profesjonalny krem o działaniu łagodzącym i rewitalizującym. Bogaty w składniki odżywcze krem regeneruje i odżywia skórę po całodniowym wysiłku. W czasie snu skóra najefektywniej korzysta z dostarczanych jej składników aktywnych. Krem Professional na noc działa w zgodzie z naturalnym biorytmem ciała – stężenie substancji aktywnych jest znacznie wyższe niż w kremie Filorga na dzień. Silnie regeneruje skórę zmęczoną i pozbawioną blasku. Elastyna i kolagen w czystej postaci skutecznie uzupełniają niedobór naturalnych składników w skórze, dzięki czemu po przebudzeniu zmarszczki są mniej widoczne, a skóra wypoczęta.

Krem na noc Filorga Professional z wyciągami komórkowymi należy do ekskluzywnej linii profesjonalnych dermokosmetyków, których skład został oparty o silnie regenerujące wyciągi kawiorowe.
Uzyskane na drodze zaawansowanych procesów inżynierii biomedycznej wyciągi komórkowe z kawioru morskiego charakteryzują się silnym działaniem odmładzającym, wygładzają zmarszczki i bruzdy, dostarczając substancji odżywczych, przywracają gęstość, jędrność i blask, są przy tym doskonale tolerowane przez komórki skóry.
Aby zmaksymalizować efekt odmładzający wyciągi komórkowe w kremach Filorga Professional są łączone ze starannie dobranymi substancjami anti-ageing jak:

  • nukleotydy chroniące DNA – posiadają właściwości naprawcze, skutecznie przeciwdziałają procesowi starzenia, zwiększają podział i odnowę tkanki łącznej, co sprawia, że skóra jest lepiej nawilżona, grubsza i gładsza,
  • kolagen – składa się z aminokwasów i jest wykorzystywany przez komórki do produkcji nowych włókien, poprawia elastyczność i jędrność skóry, posiada właściwości regenerujące, zapobiega powstawaniu zmarszczek,
  • elastyna – białko o właściwościach elastycznych, uzupełnia niedobory naturalnej elastyny ( wraz z wiekiem synteza naturalnej elastyny ulega stopniowemu zmniejszeniu),
  • odżywczy koktajl witamin A, C i E, których organizm samodzielnie nie produkuje – są one niezbędne, aby skóra była jędrna, pełna blasku i witalności.

 

Dzięki lekkiej konsystencji, krem na noc nie zatyka porów, zapewniając optymalne wchłanianie substancji rewitalizujących w głąb skóry.

 
Product
Filorga Professional Krem na noc
Product Author
Laboratorium Filorga
Reviewed by

on 2012-01-05
Rating
Price
279,99
Summary
Krem na noc z linii Filorga Professional jest naprawdę godny polecenia. Pomimo wysokiej ceny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *