| Filorga kremy | Filorga professional | Filorga professional day cream

Filorga kremyFilorga professional

Filorga professional day cream

Dermokosmetyki Filorga opinie Opinie o dermokosmetykach Dermokosmetyki oraz kosmetyki medycyny estetycznej, zyskały w ostatnich latach ogromną popularność. Niepodważalnym faktem jest to, iż skóra jest ważnym narządem naszego ciała. Można ją określić mianem płaszczyka, który chroni wszystko co pod nim. Ma to jednakże swoje wady, skóra jest bardzo narażona na działanie czynników zewnętrznych, zwłaszcza skóra twarzy […]

Filorga professional day cream
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Dermokosmetyki Filorga opinie
Opinie o dermokosmetykach

Dermokosmetyki oraz kosmetyki medycyny estetycznej, zyskały w ostatnich latach ogromną popularność. Niepodważalnym faktem jest to, iż skóra jest ważnym narządem naszego ciała. Można ją określić mianem płaszczyka, który chroni wszystko co pod nim. Ma to jednakże swoje wady, skóra jest bardzo narażona na działanie czynników zewnętrznych, zwłaszcza skóra twarzy czyli cera.

Aby o nią prawidłowo dbać należy pamiętać o pewnych elementach codziennej higieny twarzy.
Filorga kosmetyki medycyna estetyczna
Filorga kosmetyki medycyna estetyczna – krem, serum, krem pod oczy
Dermokosmetyki RANO:

Krok 1: Mycie- do tego celu używamy żeli, pianek lub płynnych mydeł do mycia twarzy;

Krok 2: Tonizacja – przy pomocy wacika lub dłoni metodą oklepywania. Tonizacja to bardzo ważny element pielęgnacji. Przywraca skórze odpowiedni pH oraz przygotowuje ją na przyjęcie kolejnych produktów;

Krok 3: Krem na okolice oczu – bardzo zalecany, skóra okolicy oczu jest bardzo delikatna i podatna na starzenie;

Krok 4: Krem na dzień – teraz praktycznie wszystkie z filtrem UV 15, często stanowią bazę pod makijaż.
Dermokosmetyki WIECZÓR:

Krok 1: Demakijaż- mleczkiem, płynem do demakijażu bądź płynem micelarnym;

Krok 2: Mycie- pomaga usunąć resztki make- up’u i oczyszcza skórę z zanieczyszczeń nagromadzonych w ciągu dnia;

Krok 3: Tonizacja;

Krok 4: Krem na okolice oczu;

Krok 5: Krem na noc- nocą skóra przyswaja znacznie więcej składników, lepiej się regeneruje przez co kremy nocne są bogatsze w składzie i konsystencji od kremów dziennych, pozbawione są przy tym zbędnego nocą filtra UV.
Rodzaje dermokosmetyków:

Pamiętajmy, iż krem jest podstawą pielęgnacji codziennej, jednakże nie jest jej jedynym składnikiem. Należy pamiętać o korzystaniu z produktów dodatkowych takich jak:

krem,
peeling,
serum,
maska.

Krem – podstawa pielęgnacji twarzy.

Peeling – stosowany 1 do 2-óch razy w tygodniu. Usuwa obumarłe komórki naskórka przez co zmuszamy skórę do regeneracji. Powłoka skórna staje się jaśniejsza, gładsza, dotleniona, wolniej się starzeje i lepiej przyswajają się składniki aktywne z kremów.

Serum – Nakładamy je przed kremem. Serum działa w głębszych warstwach skóry i jest bogatsze w składzie niż krem.

Maski – najlepiej nakładać je po peelingach, ułatwi to przenikanie substancji aktywnych. Oprócz korzyści kosmetycznych świetnie relaksują. Częstotliwość ich stosowania jest indywidualna lub wg wskazań na opakowaniu.

Zapraszamy do dzielenia się opiniami o kosmetykach z Laboratorium Filorga

słowa kluczowe: filorga mesotherapist, filorga meso c opinie, filorga laboratoires, mesotherapist filorga, serum filorga, filorga age peel, filorga lip structure, kosmetyki filorga opinie, filorga iso age, meso peel filorga

Polecamy także inne wpisy: