Filorga ISO-Structure krem ujędrniający

Filorga Iso-Structure krem absolutnie ujędrniający z linii Cosmésothérapie

Filorga Iso-structure krem ujędrniający
Filorga Iso-structure krem ujędrniający

Krem ujędrniający Filorga Iso-Structure należy do najnowszej generacji dermokosmetyków Laboratorium Filorga. Wyjątkowa formuła kremu absolutnie ujędrniającego przeznaczona jest do pielęgnacji cery kobiet i mężczyzn, z problemami zwiotczenia i utraty elastyczności.

Krem jest oparty na działaniu składników normalnie zarezerwowanych dla preparatów medycyny estetycznej (wypełniacze i mezoterapia). Dzięki zamknięciu składników aktywnych w nanocząstkach tzw. chronosferach, mogą one wnikać głęboko w skórę, i stopniowo uwalniać składniki odżywcze w miarę potrzeb.
Krem ujędrniający i nawilżający Filorga Iso-Structure przywraca jędrność i gęstość skóry oraz poprawia owal twarzy. Krem posiada także funkcję ochronne, skutecznie chroniąc skórę przed szkodliwymi czynnikami środowiska zewnętrznego. Krem pomaga przywrócić dawną strukturę skóry właściwej, dzięki czemu głębokie zmarszczki stopniowo się spłycają.
Wysoka zawartość polirewitalizującego kompleksu Filorga NCTF i kwasu hialuronowego, stymuluje pracę fibroblastów i uzupełnia deficyt endogennego kwasu hialuronowego. Obecny w składzie kremu prekursor lamininy 5, który pomaga odbudować spoiwo skórno-naskórkowe, którego brak odpowiada za za utratę jędrności. Bogaty w fitohormony wyciąg z pestek jabłka uelastycznia naskórek.

Krem Filorga Iso-Structure stanowi także doskonałą terapię zapobiegającą utracie elastyczności i jędrności skóry.

Filorga Iso-structure krem ujędrniający
Filorga Iso-structure krem ujędrniający
 
Product
Filorga Iso Structure Krem ujędrniający
Product Author
Laboratorium Filorga
Reviewed by

on 2011-10-17
Rating
Price
259,99
Summary
Jeden z najlepszych, jeżeli nie najlepszy produkt Filorga. Krem ujędrniający Filorga Iso Structure.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *