Filorga Hydra-Hyal serum nawilżające

Nowe serum Filorga Hydra Hyal

Filorga Hydra-Hyal serum nawilżające
Filorga Hydra-Hyal serum nawilżające

Laboratorium Filorga wkracza na nowo do Polski. Nowy dystrybutor, nowe kosmetyki. Po okresie stagnacji, jeżeli chodzi o nowe kosmetyki, przyszedł czas na wysyp nowości Filorga. Dzisiaj przedstawiamy Filorga Hydra-Hyal skoncentrowane serum nawilżająco ujędrniające.

Czym się wyróżnia owo serum Filorga na tle innych? Otóż zastosowano tutaj aż cztery rodzaje kwasu hialuronowego, który wnika w głębsze warstwy skóry, stopniowo nawilżając skórę. Efekt nawilżenia utrzymuje się do 24 godzin po zastosowaniu serum Filorga.

Filorga Hydra-Hyal serum
Filorga Hydra-Hyal serum

Filorga Hydra-Hyal zapewnia długotrwały efekt odmłodzonej cery, a to dzięki zastosowaniu aż dwóch boosterów roślinnych – wyciągu z czerwonych alg i liści Galanga, który wzmacnia działanie kwasu hialuronowego.

Tradycyjnie już zastosowano nowoczesny kompleks NCTF, formułę opatentowaną przez Laboratorium Filorga. Przywraca on skórze świeży i jasny wygląd.

Niebywałym skutkiem stosowania Filorga Hydra-Hyal jest fakt iż skóra natychmiast nawilża się a blask i elastyczność są przywrócone. Po 14 dniach drobne zmarszczki spowodowane odwodnieniem są wyraźnie zmniejszona.

Sposób użycia serum Filorga

Zaleca się stosowanie serum Filorga Hydra Hyal dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Oczywiście, jak każde serum, należy je stosować przed nałożeniem kremu. Pamiętajcie tylko aby najpierw oczyścić dokładnie skórę twarzy, na przykład stosując Filorga Pinaka do mycia.


 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *