Filorga Hand-Filler nowość 2014

Filorga Hand-Filler Maska anti-aging do dłoni w formie rękawiczek

Filorga Hand-Filler
Filorga Hand-Filler maska do dłoni

Pierwsza oficjalna nowość w 2014 roku, od Laboratorium Filorga, mianowicie Hand-Filler Maska do dłoni Anti-Agnig, w formie rękawiczek.

Nowatorska technologia zastosowana w rękawiczkach Filorga, stopniowo uwalnia składniki aktywne o działaniu anti-aging, takie jak Dermotex. Jest to opatentowany i rewolucyjny system mikro-dystrybucji kosmetycznych składników aktywnych, który w kontrolowany sposób uwalnia je na różnych poziomach skóry.

System mikro-dystrybucji składników aktywuje się pod wpływem:

  • wilgoci i temperatury ciała
  • poziomu pH
  • ruchów ciała.
Hand Filler od Laboratorium Filorga
Hand Filler od Laboratorium Filorga

Aktywowane w ten sposób mikro-cząsteczki oddzielają się od powłoki tkaniny i stopniowo uwalniają swoją zawartośd do naskórka skóry. Średni czas uwalniania substancji aktywnych to 6-8 godzin od kontaktu materiału ze skórą.

Działanie Maski na skórę dłoni:

  • Działanie nawilżające i wypełniające zapwenia olej NCTF oraz kwas hialuronowy;
  • Działanie odżywcze skóry dłoni, dzięki masłu Shea i mocznikowi;
  • Działanie depigmentujące: ekstrakt z chmielu reguluje syntezę melaniny i przeciwdziała powstawaniu przebarwieo na skórze;
  • Działanie odżywcze na paznokcie:masło Shea oraz pochodna L-Cysteiny, podstawowy aminokwas, składnik keratyny, która poprawia jakośd paznokci i stymuluje ich wzrost.

Efekt:

Już po pierwszym zabiegu dłonie są bardziej miękkie, a skóra nawilżona i elastyczna. Po 6 tygodniach regularnego stosowania zmarszczki na dłoniach są wygładzone, ciemne plamy znikają, paznokcie stają się mocniejsze, dłonie wyglądają młodziej. 1 para rękawic = około 15 zabiegów.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *