Nowe opakowanie Filorga Deep Fill

Filorga Deep Fill – doczekał się nowego opakowanie

Filorga Deep–Fill skoncentrowany korektor wypełniający zmarszczki i bruzdy skórne dostał nowe opakowanie. Ale nie jest to tylko zabieg estetyczny ze strony Laboratorium Filorga. Nowe opakowanie ułatwia użytkowanie tego rewelacyjnego produktu.

Filorga Deep Fill
Filorga Deep Fill- nowy wygląd

Nie zmieniono natomiast rewelacyjnego działania korektora Deep Fill, nadal intensywnie i efektywnie koryguje zmarszczki. Dzięki niemu są one wypełnione, twarz wygląda młodziej, a zmarszczki mimiczne ulegają wyraźnej redukcji. Posiada tą samą, bogatą formułę wypełniającą, opartą o polirewitalizujący kompleks NCTF i mikrosfery kwasu hialuronowego w wysokim stężeniu.

Korektor wypełniający Filorga Deep-Fill zawiera skoncentrowany zestaw składników aktywnych:

  • Kompleks polirewitalizujący NCTF dodaje skórze blasku, stymuluje regenerację, jego skuteczność jest potwierdzona klinicznie, zawiera ponad 55 składników takich jak: aminokwasy, witaminy, koenzymy, minerały, kwasy nukleinowe,

    Filorga Deep Fill - stare opakowanie
    Filorga Deep Fill – stare opakowanie
  • Mikrosfery usieciowionego kwasu hialuronowego – nawilżają, wypełniajązmarszczki i bruzdy,
  • Substancje soft focus o działaniu opalizującym – wyrównują koloryt skóry poprzez załamanie światła, tuszują przebarwienia i zmarszczki, nadając skórze młody, gładki wygląd.

Pamiętajcie korektor wypełniający Filorga należy nakładać na zmarszczki i bruzdy które chcemy wypełnić zaraz po zastosowaniu kremu na dzień. Korektor Deep-Fill należy delikatnie wmasować w zmarszczki. Jeśli jest to konieczne, krem można zastosować również w ciągu dnia. Należy unikać kontaktu z oczami.

Zapraszamy do: filorgasklep.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *