| Filorga kremy | Długie sukienki na wesele

Filorga kremy

Długie sukienki na wesele

Coraz częściej mówi się o tym, że wesele jest festiwalem kiczu i tandety. Jest w tym sporo racji. Wystarczy spojrzeć na stylizacje niektórych gości, by przekonać się, że dyskotekowe mini, sztuczne paznokcie, rzęsy i doczepiane włosy wciąż mają się bardzo dobrze. Niestety, wiele pań zapomina, że wesele jest okazją wymagającą formalnego i eleganckiego stroju. Na […]

Długie sukienki na wesele
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

Dlugie sukienki na wesele (8)Coraz częściej mówi się o tym, że wesele jest festiwalem kiczu i tandety. Jest w tym sporo racji. Wystarczy spojrzeć na stylizacje niektórych gości, by przekonać się, że dyskotekowe mini, sztuczne paznokcie, rzęsy i doczepiane włosy wciąż mają się bardzo dobrze.

Niestety, wiele pań zapomina, że wesele jest okazją wymagającą formalnego i eleganckiego stroju. Na pewno nie jest to miejsce do epatowania golizną i niestosownym makijażem.

Na szczęście, trendy powoli się zmieniają i ponadczasowa elegancja wkracza na wesela. Panie zaczynają rozumieć, że czasem mniej znaczy więcej i wybierają stroje eleganckie i stosowne do okazji. Coraz częściej decydują nie na długie sukienki na wesele. Elegancka sukienka maxi pasuje do każdego typu sylwetki i jest zdecydowanie lepszym wyborem niż mini, której wysokość kończy się w połowie uda.

Warto pamiętać, że wesele to nie bal sylwestrowy i odpowiedni ubiór jest zwyczajnie oznaką szacunku do pary młodej. Panie nie powinny ubierać się w biel, która w tym dniu należy do panny młodej.

Polecamy także inne wpisy: