| Filorga nctf | Depilacja laserowa Łódź

Filorga nctf

Depilacja laserowa Łódź

Proces depilacji laserowej rozłożony jest w czasie. Nie działa to w ten sposób, że jedna wizyta w specjalistycznym gabinecie kosmetycznym załatwi problem nadmiernego owłosienia. Depilacja laserowa Łódź opiera się na etapach, po których możemy stwierdzić, jak bardzo skuteczna okazała się w naszym przypadku. Przede wszystkim każdy zabieg na określoną partię ciała musi być powtórzony 2-3 […]

Depilacja laserowa Łódź
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

depilacja-laserowa-lodz-5Proces depilacji laserowej rozłożony jest w czasie. Nie działa to w ten sposób, że jedna wizyta w specjalistycznym gabinecie kosmetycznym załatwi problem nadmiernego owłosienia. Depilacja laserowa Łódź opiera się na etapach, po których możemy stwierdzić, jak bardzo skuteczna okazała się w naszym przypadku. Przede wszystkim każdy zabieg na określoną partię ciała musi być powtórzony 2-3 razy zanim będzie można ocenić rezultaty. Oddzielnie odbywa się depilacja twarzy, nóg, pach czy okolic intymnych.
Warto też pamiętać o tym, że w niektórych wypadkach (jak bardzo jasne owłosienie), depilacja laserowa Łódź nie będzie bardzo skuteczna, ponieważ laser najlepiej „łapie” ciemne włosy i do nich najskuteczniej przywiera. Nie trzeba się jednak zrażać i warto spróbować, może się okazać, że w przypadku jasnych włosów, trzeba przeprowadzić większą liczbę zabiegów.
Poza tym, niektóre stany fizjologiczne mogą sprawiać, że włosy zaczynają odrastać mimo że zabieg jest trwały. Takim stanem jest na przykład ciąża, kiedy gospodarka hormonalna tak bardzo się zmienia, że odrastanie włosów staje się faktem.

Polecamy także inne wpisy: