| Filorga nctf | Body dla noworodka

Filorga nctf

Body dla noworodka

Uwielbiamy ubierać nasze dzieci w kolorowe oraz przyjemne w dotyku ubranka. Obecnie jest coraz większy wybór w tym zakresie. W zależności od sezonu i wieku dziecka modne stają się inne motywy i aplikacje. Mimo tych ciągle zachodzących zmian, jest ubranko, które chyba nigdy nie wyjdzie z mody. Mogą się zmieniać nadruki i kolory, ale nie […]

Body dla noworodka
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Uwielbiamy ubierać nasze dzieci w kolorowe oraz przyjemne w dotyku ubranka. Obecnie jest coraz większy wybór w tym zakresie. W zależności od sezonu i wieku dziecka modne stają się inne motywy i aplikacje.

Mimo tych ciągle zachodzących zmian, jest ubranko, które chyba nigdy nie wyjdzie z mody. Mogą się zmieniać nadruki i kolory, ale nie wyobrażam sobie, by było jakieś inne bardziej praktyczne rozwiązania (jeśli chodzi o ubiór) dla maluchów. To uniwersalne i ponadczasowe ubranie to body niemowlęce. Będzie ono zawsze modne, a dziecko wygląda w nim zawsze bardzo ładnie.

Każdy niemowlak ma w swojej szafie przynajmniej kilka par body. Jest to praktyczne rozwiązanie dla rodziców i bardzo wygodne dla bobasa. Ubranko to zdaje egzamin przy każdej pogodzie. Latem można założyć na nie tylko spodenki, a górę body potraktować jako koszulkę. Zimą wspaniale spełnia ono rolę ogrzewając dziecko.

Oczywiście w zależności od pory roku oraz tego, w jaki sposób chcemy wykorzystać body, istnieją różne jego odmiany. Do wyboru są body rozpinane, kopertowe oraz pajacyki. Wszystkie one oprócz funkcji estetycznej mają jeszcze jedną ważną cechę – wspaniale przytrzymują pieluchę, która bez tego mogłaby się przesuwać, a przez to być niewygodna dla dziecka.

Jestem pewna, że sporą przyjemność sprawi Ci wybieranie różnego rodzaju body dla Twojego dziecka. Można je łączyć z innymi ubrankami w zestawy. Dzięki temu Twoja pociecha będzie miała strój, który w zależności od połączenia będzie domowym ubrankiem lub eleganckim strojem wyjściowym.

Polecamy także inne wpisy: