| Filorga nctf | Bielizna damska

Filorga nctf

Bielizna damska

W dzisiejszych czasach odpowiedni ubiór jest podstawą w kontaktach międzyludzkich. Przede wszystkim zwracamy uwagę na to, co druga osoba ma na sobie. W przypadku kobiecej mody najważniejsze jest jednak to, czego nie widać. Bielizna damska jest podstawowym elementem każdego kobiecego stroju. Koryguje bowiem niedoskonałości ciała pod ubraniem wierzchnim, które bez niej byłyby bardziej widoczne. Figi […]

Bielizna damska
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Bielizna damska (4)W dzisiejszych czasach odpowiedni ubiór jest podstawą w kontaktach międzyludzkich. Przede wszystkim zwracamy uwagę na to, co druga osoba ma na sobie. W przypadku kobiecej mody najważniejsze jest jednak to, czego nie widać.

Bielizna damska jest podstawowym elementem każdego kobiecego stroju. Koryguje bowiem niedoskonałości ciała pod ubraniem wierzchnim, które bez niej byłyby bardziej widoczne. Figi nie tylko podkreślają kształt pośladków, ale też odrobinę je podnoszą i delikatnie zaokrąglają. Prawidłowo dobrany biustonosz z kolei nadaje piersiom wrażenie jędrności. Rajstopy lub pończochy ukrywają pajączki na nogach lub niejednolity kolor skóry.

Ponadto, ważne jest, żeby bielizna pasowała do reszty stroju. Na przykład, czerwony biustonosz pod białą półprzeźroczystą bluzką po prostu nieładnie wygląda. Podobnie figi, których kształt odbija się pod spodniami, nie wyglądają zbyt estetycznie.

Dlatego też sklepy z damską bielizną coraz częściej oferują kobietom usługi stylistki, która pomaga dobrać odpowiedni biustonosz lub figi.

Polecamy także inne wpisy: