| Filorga nctf | Balsam Johnson

Filorga nctf

Balsam Johnson

Jeżeli właśnie wybierasz się na wakacje, na pewno chcesz, by Twoja walizka była jak najlżejsza. Dlatego weźmiesz ze sobą tylko najważniejsze kosmetyki. Może to być balsam Johnson, krem do twarzy…i co jeszcze? Jeżeli wyjeżdżasz w ciepłe kraje, koniecznie będą oczywiście kremy przeciwsłoneczne. Im dalej na południe, tym powinny być mocniejsze. Nie zapomnij też o przeciwsłonecznych […]

Balsam Johnson
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Balsam Johnson (1)Jeżeli właśnie wybierasz się na wakacje, na pewno chcesz, by Twoja walizka była jak najlżejsza. Dlatego weźmiesz ze sobą tylko najważniejsze kosmetyki. Może to być balsam Johnson, krem do twarzy…i co jeszcze?

Jeżeli wyjeżdżasz w ciepłe kraje, koniecznie będą oczywiście kremy przeciwsłoneczne. Im dalej na południe, tym powinny być mocniejsze. Nie zapomnij też o przeciwsłonecznych kosmetyków do włosów, które pomogą Ci je ochronić podczas opalania. Ważne będą też różne preparaty do makijażu. Dzięki nim możesz być pewna, że będziesz wyglądać tak pięknie, jak to możliwe. W wakacje zrezygnuj jednak z ciężkich makijażów i ciemnych kolorów – postaw na naturalność i cienie do oczu w słonecznych odcieniach, takich jak pomarańcz.

Nie warto zapominać oczywiście o innych kremach. Na pewno będzie Ci potrzebny krem do rąk, kremy do twarzy i wiele innych. Bardzo ważny jest również balsam do ciała. Najlepiej zabierz ze sobą Twój ulubiony – może to być na przykład balsam Johnson lub inny kosmetyk nawilżający.

Polecamy także inne wpisy: